Usługi graficzne:

 • 1
  Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi związane z projektowaniem oraz realizacją stron internetowych. Większość zleceń wymaga indywidualnych ustaleń.
 • 2
  Zaprojektujemy wszelkie materiały reklamowe dla Twojego biznesu m.in.: wizytówki, ulotki i plakaty, foldery, banery i billboardy, nalepki, nadruki itp.
 • 3
  Projektujemy szablony aukcji Allegro na indywidualne zamówienie. Aukcje naszych klientów wzbogacamy o baner, galerię zdjęć i panel aukcji.
 • 4
  Oferujemy pełny zakres usług hostingowych. Profesjonalne serwery, domeny internetowe, konta e-mail w domenie.

Strony www

Posiadanie własnej strony internetowej przynosi wiele korzyści dla Państwa firmy. To właśnie poprzez stronę internetową potencjalni klienci mogą zainteresować się Państwa ofertą. Dzięki stronie mogą Państwo rozszerzać swój obszar działania praktycznie w nieskończoność, a więc zalety z posiadania własnej reklamy w sieci są ogromne.

Ile to kosztuje?

Pytanie bardzo trudne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Strony różnią się od siebie wyglądem, ilością podstron i użytymi systemami. Dlatego też określenie dokładnej ceny nie jest możliwe.

Orientacyjne ceny są uzależnione od zawartości i przeznaczenia strony.

BUSINESS CARD

Jeżeli potrzebujesz strony WWW szybko i tanio, to ten wariant jest dla Ciebie. Strony internetowe w tym wariancie zawierają stronę główną oraz podstronę "Kontakt". Jest to tzw. internetowa wizytówka firmy, na której znajdują się tylko najważniejsze informacje o działalności Twojej lub Twojej firmy. W cenie projektu zawarta jest również oprawa graficzna strony. Stronę można rozbudować o różne elementy (tzw. "dodatki").
Czas realizacji: max. 4 dni, koszt max 500 zł.

SMALL BUSINESS

Ta oferta jest skierowana do większości małych firm lub niewielkich przedsiębiorstw. Zawartość do 8 podstron takich jak: O firmie; Cennik; Oferta; Kontakt; Mapka dojazdu itp. W cenie zawarty jest formularz kontaktowy wysyłany bezpośrednio ze strony internetowej, licznik odwiedzin, dynamiczne menu oraz oprawa graficzna stron. Do stron można dołączyć różne "dodatki".
Czas realizacji: ok. 7 dni, koszt od 500 do 1000 zł.

MySQL DATABASE

Oferta skierowana do najbardziej wymagających klientów np. dużych sklepów, hurtowni, portali itp. Strona www oparta jest o bazę danych, którą klient może sam edytować za pomocą panela administracyjnego. Ma możliwość zmian poszczególnych produktów w swojej ofercie, zmian cen, dodawanie nowych i wykluczanie starych produktów. W tym wariancie cenowym jest zawarta także oprawa graficzna serwisu, formularz kontaktowy itp.
Do stron można dołączyć różne "dodatki". Czas realizacji: min. 14 dni, koszt od 1000 zł.