Usługi
serwisowe

Sprzęt komputerowy często nie spełnia wszystkich oczekiwań użytkownika a standardowe ustawienia nie pozwalają na maksymalne wykorzystanie możliwości laptopa lub komputera. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasz serwis. Odpowiednio skonfigurujemy sprzęt do indywidualnych potrzeb, np. poprzez optymalną konfigurację oraz instalację oprogramowania niezbędnego do codziennej pracy. Zapewnimy bezpieczeństwo użytkownikowi sprzętu, np. poprzez przeprowadzanie archiwizacji i odzyskiwania danych, tworzenie kopii bezpieczeństwa, jak również instalacji oraz konfiguracji programów antywirusowych.

Naprawa
komputerów

Oferujemy szeroki wachlarz usług świadczonych na najwyższym poziomie połączony z profesjonalną obsługą klienta. Prowadzimy naprawę: laptopów, netbooków, komputerów PC wszystkich marek. Naprawiamy i wymieniamy: obudowy, płyty główne, matryce, gniazda zasilania, zasilacze, klawiatury, zawiasy, instalujemy oprogramowanie. Udzielamy pisemnej gwarancji na naprawiony sprzęt. Wszystkie nasze usługi wykonujemy w taki sposób, by nie utracili Państwo żadnych cennych danych zapisanych w komputerze. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz poufność danych, ich bezpieczeństwo to priorytet w naszym serwisie.

Pomoc
zdalna

Pomoc zdalna opiera się na świadczeniu usług informatycznych na odległość. Połączenie zdalne nawiązywane jest na życzenie klienta przy pomocy programu Team Viewer i polega na udostępnieniu podglądu ekranu jego komputera technikowi. Połączenie zdalne pozwala skrócić czas reakcji na zgłoszony problem do minimum. Oszczędność czasu jest niewątpliwą zaletą tego rozwiązania i przekłada się jedocześnie na znaczące zmniejszenie kosztu usługi. Dzięki pomocy zdalnej jesteśmy w stanie usunąć większość typowych problemów, z którymi borykają się użytkownicy.

Nie ignoruj

pierwszych symptomów jakiegokolwiek problemu z Twoim komputerem, szczególnie gdy laptop przegrzewa się i sam się wyłącza lub zauważasz dziwne komunikaty na ekranie, gdyż koszt naprawy może stać się z czasem znacznie wyższy.